top of page
1.jpg

O nas

01

PUR Montage Sp. z o.o.  to certyfikowana Agencja Zatrudnienia, która powstała w oparciu o ponad 30-letnie doświadczenie ekspertów w obszarze działalności agencji zatrudnienia.

02

Specjalizujemy się w rekrutacji osób do pracy na terenie Niemiec oraz Polski. Obszar działań naszej firmy obejmuje branże: metalurgiczna, spożywczą, przemysłowa oraz logistyczną.

03

Nasze zaangażowanie, profesjonalizm i doświadczenie zaowocowało stałą współpracą z kilkudziesięcioma zakładami produkcyjnymi na terenie Niemiec i Polski, w których rekrutowani przez nas fachowcy mogą rozwijać karierę i realizować swoje cele zawodowe oraz finansowe. Stabilność i gwarancja zatrudnienia, możliwość bezustannego rozwoju, wsparcie polskiego zespołu w głównym oddziale spółki PUR Montage-Dienstleistungs-GmbH w Dreźnie, przyjazna atmosfera i praca w najnowocześniejszych zakładach produkcyjnych to tylko kilka z wielu profitów płynących ze współpracy z nami.

04

Oczywistym dla nas jest fakt, że wyjazd do pracy za granicę potrafi być stresujący i każdy zainteresowany podjęciem takiego przedsięwzięcia chce mieć pewność, że oferta, którą wybrał, jest korzystna i uczciwa. Dlatego w marcu 2022 zdecydowaliśmy się na zlokalizowanie nowego biura polskiego oddziału w Głogowie (woj. dolnośląskie), w którym czekają na Ciebie nasi pomocni rekruterzy — gotowi, by wyczerpująco odpowiedzieć na wszystkie nurtujące Cię pytania.

Nasi pracownicy zarówno z oddziału w Głogowie, jak i w Dreźnie, pozostają z Tobą w stałym kontakcie w razie jakichkolwiek pytań czy problemów.

 

 

Aplikuj już dziś i dołącz do grona naszych zadowolonych pracowników!

bottom of page