top of page

 

 

PUR Montage Sp. z o.o.  to certyfikowana Agencja Zatrudnienia, która powstała w oparciu o ponad 30-letnie doświadczenie ekspertów w obszarze działalności agencji zatrudnienia.

 

Działamy w branży metalurgicznej i rekrutujemy do pracy w Niemczech przede wszystkim: spawaczy (MIG/MAG, TIG), ślusarzy, monterów, operatorów CNC, lakierników i piaskarzy.

 

Nasze zaangażowanie, profesjonalizm i doświadczenie zaowocowało stałą współpracą z kilkudziesięcioma zakładami produkcyjnymi na terenie Niemiec , w których rekrutowani przez nas fachowcy mogą rozwijać karierę i realizować swoje cele zawodowe oraz finansowe. Niemiecka umowa o pracę, stabilność i gwarancja zatrudnienia, możliwość bezustannego rozwoju, wsparcie polskiego zespołu w głównym oddziale spółki PUR Montage-Dienstleistungs-GmbH w Dreźnie, przyjazna atmosfera i praca w najnowocześniejszych zakładach produkcyjnych to tylko kilka z wielu profitów płynących ze współpracy z nami.

Oczywistym dla nas jest fakt, że wyjazd do pracy za granicę potrafi być stresujący i każdy zainteresowany podjęciem takiego przedsięwzięcia chce mieć pewność, że oferta, którą wybrał jest korzystna i uczciwa. Dlatego w marcu 2022 zdecydowaliśmy się na zlokalizowanie nowego biura polskiego oddziału w Głogowie (woj. dolnośląskie), w którym czekają na Ciebie nasi pomocni rekruterzy - gotowi, by wyczerpująco odpowiedzieć na wszystkie nurtujące Cię pytania.

 

 

Nasi pracownicy zarówno z oddziału w Głogowie, jak i w Dreźnie, pozostają z Tobą w stałym kontakcie w razie jakichkolwiek pytań czy problemów.

 

 

Aplikuj już dziś i dołącz do grona naszych zadowolonych pracowników!

 

Aplikuj

Wyslij nam swoje dane kontaktowe.

Oddzwonimy!!

arrow&v

Dziękujemy za zgłoszenie!

Mettal_Bereich_edited.jpg
Contact

Kontakt

Adres

Jedności Robotniczej 39,

67-200 Głogów, Polska

Telefon

+48 660 662 685

WhatsApp Image 2022-08-16 at 11.36.39.jpeg

PUR Montage sp. z o.o.

Jedności Robotniczej 39, 67-200 Głogów


REGON: 38349141000000

NIP: 517-039-96-30

KRS: 0000788640

Wysokość kapitału zakładowego: 5 tys. zł

 

Prezes

Jan Lehmkuhl

bottom of page